Inapoi

Gestionar

Candidatul ideal

Studii medii sau superioare si minim 2 ani experienta pe o pozitie similara;
Cunostinte PC – pachet MS Office, ERP;
Cunostinte de legislatie a gestiunii.
Cunostinte minime de contabilitate primara.

Descrierea jobului

Preluarea comenzilor pe e-mail ;
Alimentare cu coloranti a masinilor de nuantat;
Efectuare necesar aprovizionare de baze si coloranti pentru realizare comenzilor primite;
Gestioneaza produsele intocmind toate documentele necesare intrarilor/iesirilor din depozit;
Primeste in gestiune, inregistreaza, pastreaza in conditii optime materiile prime;
Executarea comenzilor; verificarea fiecarei nuantari (dozarea sa fie corecta);
Crearea loturilor de produs;
Mentine evidenta datelor in fisierele specifice activitatii de nuantare in vederea trasabilitatii;
Transmiterea catre departamentele interesate a loturilor produselor nuantate ;
Anexarea documentelor de vanzare / transport pentru marfa nuantata si predarea catre depozit in vederea livrarii catre client;
Lucrari de mentenanta la masinile de nuantat si agitatoare;
Verifica permanent concordanta dintre stocurile faptice si contabilitatea de gestiune.

Job-ul se adreseaza persoanelor locate in Timisoara si Bucuresti.