Inapoi

Merchandiser Key Account

Candidatul ideal

-cunostinte generale privind industria de lacuri si vopseluri (constituie un avantaj)
-excelente abilitati de comnuicare si relationare
-personalitate multi-task
-cunostinte operare PC (Excel, Word, Outlook Express)
-capacitate de analiza si sinteza
-capabil sa anticipeze nevoile si cerintele clientilor
-inventivitate, capacitate de rezolvare a problemelor
-dinamic, comunicativ, capabil de a lucra atat in echipa cat si individual
-rigurozitate in respectarea cu acuratete a termenelor limita si a sarcinilor
-putere de convingere, rabdare, tact, flexibilitate, orientare in functie de cerintele si tipologia clientilor

Descrierea jobului

-asigura supervizarea sectorului de Key Accounts din magazinul de DIY
-respecta programul
-implementeaza planogramele si gama de produse
-asigura vizibilitatea corecta la punctele de vanzare
-monteaza in locatii materiale promotionale asigurate de catre Societate