Inapoi

Specialist Regional Aplicator si Asistenta Tehnica

Candidatul ideal

Experienta in domeniu constituie un avantaj;
Cunoștințe Microsoft Office, Internet;
Usurință în comunicare;
Abilități de prezentator;
Competențe în luarea deciziilor și asumarea responsabilităților;
Competențe de negociere la nivel profesionist;
Gândire și capacitate de analiză și sinteză;
Discernământ și capacitate de a rezolva probleme;
Spirit de ordine si disciplină;
Capacitatea de a lucra în echipă;
Corectitudine, loialitate, flexibilitate;
Rezistență la efort și stres;
Carnet de conducere, categoria B, minim 2 ani.

Descrierea jobului

Face demonstrații și aplicări în fața potențialilor clienți in scopul promovarii produselor Policolor;
Face aplicări și verifică domeniul de aplicabilitate pentru produse speciale;
Ofera suport echipelor de vanzari din zona acoperita in intelegerea si aplicabilitatile produselor Policolor
Asigură instalarea corectă a echipamentelor de nuanțat;
Asigură asistență tehnică de specialitate prin efectuarea periodică de operații de întreținere,revizii și verificări tehnice pentru echipamentele de nuanțat;
Soluționare reclamații;
Identifică soluții noi pentru sistemul de nuanțat în concordanță cu noile reglementari de mediu apărute;
Asigură suport pentru Departamentul Vânzări prin realizarea și prezentarea mostrelor/mostrarelor
Job-ul acoperă județele:Timis, Caras-Severin, Hunedoara, Arad, Bihor.

Job-ul se adreseaza persoanelor locate in Timisioara sau Arad.